Sale Obsługi / Front Office

W portfolio posiadamy kilkadziesiąt realizacji punktów obsługi klienta banków, poczt, urzędów itp. Nasze meble wyróżnia estetyka oraz niebanalny design dopasowany do layoutu instytucji. Nie stosujemy zestandaryzowanych systemów meblowych, każda realizacja traktowana jest indywidualnie i gwarantuje spójność z koncepcją komunikacji wizualnej przyjętą przez inwestora.

Oprócz ciekawego wzornictwa naszą mocną stroną jest szeroka gama tworzyw i materiałów wykończeniowych stosowanych w meblach i nie tylko. Umożliwia to tworzenie ciekawych wnętrz dopasowanych do budżetu inwestora. Gwarantujemy najwyższy poziom ergonomii, funkcjonalności i przyjazności przestrzeni przy zachowaniu jej efektywności wizualnej podkreślającej charakter firmy/instytucji.

Współpracujemy w zakresie tworzenia oznakowań tablic informacyjnych, elementów marketingowych i wyposażenia POS. Nasza oferta obejmuje wszystkie niezbędne elementy wnętrz takie jak: wykładziny, rolety, dekoracje ścian, oświetlenie, krzesła, dzieła sztuki itp.

Dostosowujemy obiekty do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Z radością odpowiemy na Państwa pytania i zaproponujemy najbardziej dopasowane rozwiązania.
skontaktuj się z nami

Przykładowe realizacje
meble Płońsk
Apartament na poddaszu
zobacz więcej
meble Ciechanów
Dom jednorodzinny
zobacz więcej
meble
Oddział PBS
zobacz więcej
Dane kontaktowe
Siedziba firmy:

06-400 Ciechanów
ul. Widna 24
pokaż na mapie

tel. 23 672 59 09
kom. 602 601 092
fax. 23 672 59 09
Adres mailowy: